7 najpopulárnejších doplnkov do Vášho domu – inšpirácie

Dekorácie a doplnky nám do domu prinášajú požadovanú atmosféru a vďaka nim máme pocit radosti a tepla domova. Stavte na dekorácie, ktorých pohľad vedie k príjemnému zážitku a pohodliu. Navrhujeme, aké dekorácie pre domácnosť Vám zútulnia a zariadia dom.

1. Svietniky

Krásne a sofistikované svietniky sú výnimočným dekoratívnym doplnkom obývacej izby, jedálne alebo spálne. Osvetlenie interiéru voňavými sviečkami v ozdobných svietnikoch vytvára krásnu atmosféru a robí náš dom teplejším a bezpečnejším. Večery vo svetle sviečok sú tie, ktoré si pamätáme najdlhšie.

2. Zrkadlo

Zrkadlá sú praktickým a dekoračným kúskom vybavenia interiérov. Zrkadlá môžu originálnym spôsobom vyzdobiť stenu a prispieť k optickému zväčšeniu miestnosti. Dekoratívne zrkadlá upútajú pozornosť mimoriadnymi rámami s jedinečnými tvarmi, ktoré dodajú miestnosti jedinečný vzhľad a eleganciu. Vďaka širokej ponuke môžeme vybrať zrkadlá v každom štýle ( zrkadlá v provensálskom štýle, industriálne zrkadlá, luxusné zrkadlá, glamour zrkadlá, atď.) a tak dať prejav svojej tvorivosti.

3. Lampáše

Lampáše a lucerny sú skvelým doplnkom pre dom a záhradu. Počas dňa sú zaujímavým prvkom interiérového dizajnu a po zotmení poskytujú jedinečnú atmosféru. Výhodou lampášov je, že sú vyrobené z rôznych materiálov (drevené lampáše, kovové lampáše, sklenené lampáše) a sú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Nie je možné presne písať o výhodách každého z týchto výrobkov, ale jedna vec je istá – lampáše sú veci, ktoré sa budú používať v každej domácnosti a taktiež sú príjemným a praktickým darčekom pre všetky príležitosti.

4. Vázy

Dekoratívne vázy krásne zvýrazňujú krásu čerstvých kvetov. Nič nezdobí domáci interiér tak, ako kytica voňavých, farebných kvetov v štýlovej a vkusnej váze. Kvety sa často používajú na zdobenie obývacej izby a spálne. Miesta, na ktoré ich umiestnime, majú jemný a ženský charakter. Predstavte si stôl s krásnymi, sviežimi, voňavými kvetmi vo váze… Krásu kvetov zvýrazňuje originálna, starostlivo vybraná váza. Pamätajte, že čím je kytica jednoduchšia, tým je ozdobenejšia váza a naopak. Preto sa oplatí mať doma niekoľko váz, ktoré sú vybrané pre rôzne kvety, pre rôzne príležitosti a pre rôzne ročné obdobia.

5. Hodiny

Zdá sa, že šťastní ľudia čas nepočítajú, ale … mať doma hodiny stojí za to. Dobre navrhnuté hodiny môžu byť skutočnou dekoráciou interiéru. Najmódnejšie hodiny sú vyrobené z netriviálnych materiálov – betón, kov, drevo a dokonca aj papierová hmota . Minimalistickí fanúšikovia určite ocenia hodiny bez číselníka.

6. Dekoračné klietky

Kovové klietky sú inšpirované vtáčími klietkami, ktoré sú veľmi originálnou ozdobou bytu. Prinášajú do interiéru veľa krásy a romantického šarmu. Pekne zdôrazňujú charakter shabby chic štýlu, vintage štýlu a rustikálneho štýlu. Ideálne na vytváranie dekorácií zo sviečok a kvetov. Môžete tiež vložiť ovocie dovnútra a zakaždým vytvoriť dekorácie rôzneho charakteru. Dekoratívne klietky zdôrazňujú idylický charakter interiéru.

7. Kvetináče

Hľadáte dekorácie pre svoj domov alebo darček pre svojich blízkych? Nič tak pekne neskrášli byt ako dizajnové kvetináče. Kvetináče vám pomôžu usporiadať akýkoľvek priestor takým spôsobom, aby sa stal jedinečným miestom.