Dekoračné Misy

Naše dekoračné misy sú štýlovým doplnkom, ktorý dodá eleganciu a funkčnosť každému interiéru. Ponúkame široký výber sklenených farebných šalátových misiek, kovových, mosadzných a keramických misiek, ktoré sa hodia do každého dizajnu.

  • Sklenené farebné šalátové misy: Transparentné a živé, ideálne pre moderné a minimalistické interiéry. Sú skvelé na podávanie šalátov, ovocia alebo iných jedál, pričom pridávajú stolovaniu živé farby a štýl.
  • Kovové misy: Robustné a odolné, s moderným industriálnym vzhľadom. Perfektné pre pridanie textúry a kontrastu do vašej výzdoby. Sú ideálne na usporiadanie rôznych predmetov alebo ako dekoratívny prvok.
  • Mosadzné misy: Luxusné a sofistikované, so zlatistým nádychom, ktorý dodá vášmu domovu teplý a príjemný pocit. Vynikajúco sa hodia na vytvorenie vintage alebo boho štýlu, a sú ideálne na usporiadanie ovocia, dekorácií alebo ako samostatný dekoratívny prvok.
  • Keramické misy: Tradičné a elegantné, keramické misy sú ideálne pre každodenné použitie aj špeciálne príležitosti. Ich odolnosť a krásny dizajn z nich robia perfektný doplnok do každej kuchyne alebo jedálne.

Každá misa je starostlivo vyrobená s dôrazom na detail a kvalitu, čo zaručuje ich trvanlivosť a estetický vzhľad. Použite naše dekoračné misy ako centrálny prvok na stole, na komode alebo na polici a zmeňte vzhľad svojho domova s týmito krásnymi doplnkami.

Dekoračné misy

Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov

Dekoračné misy

Keramická Misa 36cm

34,90  s DPH
34,90  s DPH
48,90  s DPH

Dekoračné misy

Dekoračná Keramická Misa

48,90  s DPH
37,06  s DPH
25,57  s DPH
-25%
Original price was: 89,90 €.Current price is: 67,42 €. s DPH
64,90  s DPH
122,90  s DPH
122,90  s DPH

Dekorácie

Okrasná Misa

121,90  s DPH