Veľká Tyrkysovo-Mätová Drevená Komoda So Sklenenými Dvierkami – Avola
Dodajte svojmu interiéru svieži, jemne romantický nádych s tyrkysovo-mätovou komodou Avola. Vďaka patinovanému povrchu v štýle shabby chic pôsobí útulne, nostalgicky a zároveň moderne. Šesť sklenených dvierok s drevenými úchytmi decentne odhaľuje vnútorný priestor, ideálny na vystavenie porcelánu, kníh či dekorácií.
Komoda sa perfektne hodí do obývačky, jedálne alebo priestrannej haly. Je vyrobená z masívneho dreva akácie a forníru, a ponúka tri nastaviteľné police, ktoré si prispôsobíte podľa potreby. Tyrkysovo-mätový odtieň vnesie do vášho domova pokoj a ľahkosť.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Symbol | AV1615-7032 |
| Kolekcia | Avola |
| Materiál | Drevo akácie, fornir |
| Farba | Tyrkysovo-mätová |
| Rozmery (Š × H × V) | 178 × 38 × 81,5 cm |
| Počet dvierok | 6 |
| Počet políc | 3 (nastaviteľné) |
| Typ kovania | pánty |
| Úchyty | Drevené |
| Sklo | Tvrdené sklo 4 mm |
| Doplňujúce rozmery | polica: 56 × 30 cm, výška od podlahy: 9 cm |


Okrasná Umelá Farbená Tráva do Interiéru 149cm
Umelý Strom Vistéria V Kvetináči
Umelý Strom Fikus S Prepleteným Kmeňom V Kvetináči
Terakotový Exteriérový Kvetináč 31cm
Štýlová Provensálska Jedálenská Stolička Rimini White
Strieborný Keramický Kvetináč
Umelý Strom Biela Ruža V Kvetináči 120cm
Dekoratívna Soška Buldoček
Kreslo VENEZIA 885AK
Umelý Strom Cypruštek 120cm
Biely Keramický Interiérový Kvetináč 14cm
Zlatý Lesklý Kameninový Kvetináč 20cm
Industriálny Odkladací Stolík Mramor
Elegantná Tyrkysová Komoda Avola Livin Hill 















