Vianočná Dekorácia – Figúrka Luskáčik
Oživte svoje sviatočné dekorácie s našou elegantnou vianočnou dekoráciou – figúrkou luskáčika. Tieto nádherné luskáčik figúrky sú navrhnuté tak, aby priniesli do vášho domova tradičnú vianočnú atmosféru plnú kúzla a elegancie. Každá luskáčik dekorácia je starostlivo vytvorená s dôrazom na detail, zachytávajúc klasickú krásu tejto ikonickej postavy.

Môžete ich umiestniť na krbovú rímsu, parapet, pod vianočný stromček alebo ich použiť ako súčasť stolovej dekorácie. Tieto vianočné dekorácie prinesú do vášho interiéru pocit nostalgie a radosti, vytvárajúc útulnú a príjemnú atmosféru.

Ponúkame široký výber veľkostí, od malých až po veľké vianočné luskáčiky, aby ste mohli vybrať tú správnu dekoráciu pre váš priestor. Veľký vianočný luskáčik sa stane výrazným prvkom vašej vianočnej výzdoby, zatiaľ čo malý vianočný luskáčik je ideálny na doplnenie menších zákutí alebo ako súčasť detailnejších aranžmánov.

Luskáčik figúrky sú ideálnym doplnkom vašej vianočnej výzdoby, ktoré potešia všetkých členov rodiny aj návštevníkov. Doprajte svojmu domovu dotyk tradičného kúzla Vianoc s našimi luskáčik dekoráciami a prežite sviatky plné radosti a pohody. Tieto vianočné dekorácie sú perfektným spojením klasiky a elegancie, prinášajúc do vášho domova krásu a šarm Vianoc.

Figúrka Luskáčik

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

576,90  s DPH
866,90  s DPH
46,90  s DPH
60,90  s DPH

Figúrka Luskáčik

Figúrka Luskáčik Vianoce

35,90  s DPH
49,90  s DPH

Figúrka Luskáčik

Figúrka Luskáčik Vianoce

49,90  s DPH
47,90  s DPH

Figúrka Luskáčik

Socha Luskáčik v Uniforme

48,90  s DPH
48,90  s DPH
35,90  s DPH

Figúrka Luskáčik

Hrací Luskáčik Pohyblivý

35,90  s DPH

Figúrka Luskáčik

Soška Luskáčik Lyže

12,90  s DPH
603,90  s DPH